| Rezerwacja |
 Biuro obsługi klienta:
0 801 000 681 koszt 0,20zł/min z VATz telefonów komórkowych: 0 500 102 864 8204332  travelway.pl
rezerwacje@travelway.pl
| |
| Newsletter |
| Gorące oferty last minute i promocje. Zapisz się:
| |
|
|
|
Opis oferty |
| Opis hotelu | POŁOŻENIE:
W Istambule, w centrum miasta, 15 km od lotniska.
HOTEL:
Golden Crown to połączenie tureckiej gościnności z wysoką jakością usług świadczonych przez uczynny i zawsze uśmiechnięty personel hotelu. Miła atmosfera hotelu pozwoli każdemu z gości poczuć się swobodnie jak w domu. Hotel znajduje się w obrębie starego centrum Istambułu, skąd pieszo można dostać się do pałacu Topkapi, Niebieskiego Meczetu, Hipodromu, sławnej świątyni Hagia Sofia czy Wielkiego Bazaru. Gustownie urządzone, stylowe wnętrza są wygodne i sprzyjają wypoczynkowi po dniu pełnym wrażeń jakich dostarcza to niepowtarzalne miasto. Przystanek tramwajowy znajduje się 300 metrów od hotelu, a odległość od zatoki wynosi 500 metrów.
Wyposażenie hotelu: liczba pokoi: 35, restauracje: 1, windy, lobby bar, sejf (płatny), room service (płatny), lobby, pralnia/czyszczenie chemiczne (płatne), internet (płatny), recepcja 24h, sala TV, wymiana walut, przechowalnia bagażu, room service 24h.
POKOJE:
Klimatyzacja, telewizja satelitarna, mini bar (płatny), ogrzewanie, telefon, radio/muzyka, suszarka do włosów, łazienka z wanną lub prysznicem.
WYŻYWIENIE:
Śniadania w formie bufetu. |
Zdjęcia(kliknij aby powiększyć) |
html
| Zarezerwuj teraz! |
Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, możesz dokonać rezerwacji online lub telefonicznie.
Rezerwacja telefoniczna:
0 801 000 681 | | Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji on-line. |
|
|